Aktuality

Konference České společnosti pro ekologii

Autor: Jan Dušek

Česká společnost pro ekologii pořádá ve spolupráci s Přírodovědeckou fakultou Jihočeské univerzity a Biologickým centrem AV ČR již 5. konferenci České společnosti pro ekologii. Tentokrát se bude konat 23. - 25. října v Českých Budějovicích.

Zaměření konference je cíleno na celé spektrum ekologie jako vědního oboru, ale také na aplikaci výstupů v praktické ochraně přírody. I proto je akce výborným doplněním k aktivitám Fóra ochrany přírody.

Účast aktivních ochranářů je velmi vítána. Přemýšlíte-li o smysluplném využití cenného času v období podzimní smrště konferencí a seminářů, doporučujeme přihlášení právě na tuto akci. Setkávání vědců s ochranáři nás může posouvat o notný kus dál. Bez vědeckých dat se ve věrohodné ochraně přírody neobejdeme a sami vědci volají po větším kontaktu s ochranáři, kteří jim mohou dávat návrhy na potřebná výzkumná témata a zpětnou vazbu o účinnosti praktických ochranářských opatření.

Přihlášení na konferenci bude možné v nejbližších dnech, sledujte stránky České společnosti pro ekologii. Těšíme se na viděnou v říjnu v Českých Budějovicích.

PDF článku ke stažení Poslat emailem Vytisknout

Diskuze:

V diskuzi nejsou žádné příspěvky.

Pro přidávání komentářů je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.