Aktuality

Setkání FOP k zákonu o ochraně přírody a krajiny

Dvanácté setkání Fóra ochrany přírody se bude konat v první půlce října 2017 v Praze. Diskuse bude věnována zákonu o ochraně přírody a krajiny.
Ve své době se jednalo o výjimečně pokrokový zákon, ovšem po 25 letech od jeho schválení a po množství novelizací chceme diskutovat, jak vyhovuje z pohledu soudobé ochrany přírody. Výstup setkání bude veřejně přístupný, předpokládáme vznik pracovních skupin, které se budou dílčím tématům dále věnovat.
Všem přihlášeným budou předem zaslány strukturované podklady k možnému prostudování. Setkání bude zahájeno panelovou diskuzí čtyř odborníků různých specializací, kterým budou moci všichni účastníci klást dotazy. Na základě této části setkání vykrystalizují témata, kterým se bude věnovat několik diskuzních skupin. Ty pak představí své výsledky plénu všech účastníků a společně se budou formovat závěry, na nichž bude mezi účastníky shoda.
Pokud máte nějaké podklady, na které byste rádi ostatní před setkáním upozornili, nebo pokud byste rádi vystoupili na setkání s vlastním příspěvkem, přihlaste se na polakova@forumochranyprirody.cz.
Všichni jste na setkání srdečně zváni!

PDF článku ke stažení Poslat emailem Vytisknout

Diskuze:

V diskuzi nejsou žádné příspěvky.

Pro přidávání komentářů je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.